Magazin

Gülben Ergen ile Burak Törer’den aşk pozu

Gülben Ergen ile Burak Törer’den aşk pozu

Hits: 1385

Gülben Ergen ile Burak Törer’den aşk pozu
Ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in bir süre önce prodüktör Burak Törer’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Törer, sevgilisi Gülben Ergen’le çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştıGülben Ergen’in yapımcı Burak Törer ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış her iki taraf da iddiaları doğrulamıştı.


Çift dün akşam baş başa yemek yedi. Yemekleri Gülben Ergen’in elleriyle hazırladığı gecenin fotoğrafını Burak Törer Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Burak Törer, fotoğrafı yoruma kapattı.


Yeni bir ilişkiye başladığını sosyal medya hesabından duyuran Gülben Ergen, paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:Mutsuzluğa ortak olmayı seçmek yerine, mutluluğu paylaşmak daha sıcak ve sevgi doludur. Ben tek başıma çok ağladım. Kimseye verilemeyecek hesabım yok. Acılar, haksızlıklar, iftira, hakaret ve dahasını bana el birliği ile yaşatan herkes hesabını hukukla ödedi, ödemeye devam edecekler. Şimdi sahnem, konserlerim, işlerim hızla ışıldarlarken, bir de yüreğime ışık düşmüş, aşk düşmüş. Sen ne güzelsin hayat… Sabrını ölçtüğüne hep mi ödül verirsin? Sen ne özelsin sabır, şükür, hak, ilahi adalet… Zift karası yüreklerin tadamadığı, tanımadığı duyguların temizliği ile ve sonsuz bir güçle selamlıyorum dostumu, düşmanımı. Hoşgeldin bahar.’


Burak Törer geçtiğimiz hafta Gülben Ergen’in elini tuttuğu fotoğrafı, \


Gülben Ergen geçtiğimiz akşam muhabirlerin, “Adınız, prodüktör Burak Törer’le anılıyor. Burak Bey, aşk haberleriyle ilgili, ‘Gülben Hanım’a sorun, ben cevap veremem, o sanatçı’ dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, “Öyle mi? Güzel düşünüyorum, iyiyim ve mutluyum” yanıtını vererek aşk iddialarını doğrulamıştı.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler
Fazlasını Gör

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »
Kapat
Kapat

Adblock Tespit Edildi!

Lütfen bize desteğiniz için reklam engelleyici kaldırın!