Tüm Haberler

Survivor kim elendi? Adadan kim gitti? Survivor toplu SMS sonuçları! 21 Mayıs (77. son bölüm)

Hits: 4182


Survivor kim elendi, sorusu yarışmanın bu bölümünde merak ediliyor. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’de 4 isim potaya çıktı. Yağmur, Birsen, Nagihan ve Damla arasında yapılan toplu SMS sonucu elenen isim belli olacak. Peki, Survivor’dan kim elendi. Adadan kim gitti? Yağmur mu, Birsen mi, Nagihan mı, Damla mı? İşte detaylar…


Survivor 77. yeni bölümüyle seyircinin karşısına çıktı. Survivor’ın bu bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Bir önceki bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde dört ismi belirledi. Takım arası yapılan oylama sonucu birinci aday Yağmur çıkarken, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hilmi Cem ikinci eleme adayı olarak Birsen’in ismini söyledi. İkinci ada konseyinde de Nagihan ve Damla diğer eleme adayları seçildi. Bugün ise yapılan SMS oylaması sonucu elenen isim belli olacak. Survivor kim elendi? Survivor’da elenen isim kim? Survivor’da Yağmur mu, Birsen mi, Nagihan mı, Damla mı, elendi?

SURVİVOR KİM ELENDİ? İŞTE ELENEN İSİM

Survivor’da  dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunu kaybeden Gönüllüler, ada konseyinde birinci aday olarak Yağmur’u seçti. Bireysel dokunulmazlık oyununun galibi Hilmi Cem ise Birsen’i söylerken, ikinci ada konseyi sonucu Nagihan ve Damla diğer eleme adayları olarak seçildi. Bugün yapılan eleme konseyinin finalinde toplu SMS oylaması sonuçları açıklanacak ve elenen isim belli olacak.

Elenen isim belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

 

Etiketler
Fazlasını Gör

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz At

Kapat
Translate »
Kapat
Kapat

Adblock Tespit Edildi!

Lütfen bize desteğiniz için reklam engelleyici kaldırın!