TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 226.452
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 14.497
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 278
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 22.253
Güncel

14 Kasım hava durumu: Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

14 Kasım hava durumu: Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı 14 Kasım hava durumu: Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı – Son Dakika Haberler   Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul’da sağanak yağış..

14 Kasım hava durumu: Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

14 Kasım hava durumu: Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

14 Kasım hava durumu: Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul’da sağanak yağış bugün sabah saatlerinden itibaren etkili olacak. Meteoroloji’den yapılan açıklamada Marmara’nın güney ve doğusu, İç Ege, Batı Karadeniz, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı ile Edirne ve Kırklareli’nin doğusunda da yağmur ve sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın güney ve doğusu, İç Ege, Batı Karadeniz, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı ile Edirne ve Kırklareli’nin doğusu yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

İSTANBUL’A SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji, İstanbul’da sağanak yağışın sabah saatlerinden itibaren etkili olacağını belirtti. Bugün saat 18.00’da sona erecek uyarıda İstanbul için “Çok bulutlu ve sağanak yağışlı” ifadeleri kullanıldı.

ist

BÖLGE BÖLGE HAVA DURUMU

Öte yandan Meteoroloji’nin bölge bölge hava durumu uyarılarında ise şunlar belirtildi:

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın güney ve doğusu ile Edirne ve Kırklareli’nin doğusunun sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
ist2

EGE

Parçalı zamanla iç kesimleri çok bulutlu, Kütahya ve Afyon ile Uşak’ın doğusunun sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde Kuzey Ege’nin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

AKDENİZ

Az bulutlu ve açık, zamanla Batı Akdeniz’in parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra Antalya çevrelerinin Cumartesi Batı Akdeniz’in sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu, zamanla kuzeybatısının çok bulutlu ve sağanak yağışlı tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu ve Sinop dışında bölge genelinin sağanak geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL