14 Şubat Sevgililer Günü’nü Keyifli Geçirmenizi Sağlayacak Astrolojik Tüyolar

Haberi Paylaş

Hits: 43

Kova günlerinde aşk zamanı kapıda. Gerçi Kovanın aşkla pek alakası yoktu, ne de olsa Einstein’ın burcuydu. Aslında tam anlamıyla üretmek, geliştirmek, iletişim kurmak ve icat etmekti Kova’nın tanımı. 2019’un 14 Şubat’ında sadece Kova günlerinde olmakla kalmıyoruz; aşk ve tutku gezegenimiz Venüs, yani aşk Tanrıçası Afrodit, Oğlak burcunda konumlanarak aşkı somutlaştırmaya çalışıyor ve soyut kavramından çıkarıyor.

Aşk gününün tam Kova günlerinin ortasında ne işi vardı? Bu kadar rasyonelken nasıl aşk yaşayacak, aşkımızı nasıl anlatacaktık? Üstelik bir de gökyüzüne baktığımızda Merkür Neptün’le birlikte Balık burcunda durarak biraz kafamızı karıştırıyor.

14 Şubat için astrolojik tüyolar


Sevgilisi, hayat arkadaşı olanlar, olmayanlar, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler, henüz bir şey hazırlamamış olanlar, ne istediklerini bilmeyenler; 14 Şubat aşk günü ne yapacağınızı bilmiyorsanız hayatı daha anlamlı kılan astroloji size tüyolar sunuyor…

1. Ateş burçları: Koç, Aslan, Yay


Ateş grubu burçları kendini ortaya koymak ister ve düşünülenin aksine aslında ilişkilerine önem verir. Hayatındaki insanla hem deneyim yaşamak hem de ortaya bir şeyler koymak ister. Yeni başlangıçlar tam onlara göredir. Bu aşk gününde enerjik ve eğlenceli aktiviteler ideal olur. Sevgiliniz Koç, Aslan veya Yay ise onunla biraz enerjik aktiviteler yapın, onun kendini lider olarak göstermesine izin verin.

İlişkisi olmayan Koç, Aslan, Yay; biliyorsun bu sene senin yeni başlangıçlarının, yeni iletişim konularının gündemde olduğu, yeni projelerle başarılı olacağın ve aşkı da tam istediğin gibi yaşayacağın bir yıl olacak.

2. Toprak burçları: Oğlak, Boğa, Başak


Toprak burçları; tutkuları, sahiplenme güdüleri, sabırlılıkları ve dayanıklılıklarıyla kendini gösterir. Bu verimli ve güçlü insanlar, aşk gününde biraz keyif yapmak hem de tutkuyu yaşamak isteyebilir. Onlara rahat, romantik bir ortam sunarak konforlu, tutkulu ve mutlu bir 14 Şubat geçirebilirsiniz.

İlişkisi olmayan Oğlak, Boğa ve Başak; kendini güzel bir yemekle ödüllendirebilirsin. 14 Şubat’ta kendine yeni fırsatlar ve projeler için zaman tanımaya ne dersin?

3. Hava burçları: Terazi, Kova, İkizler


Hava burçları konuşmak ve iletişim kurmayı çok sever. Bu 14 Şubat’ta onlara konuşması, düşünmesi kendini ifade etmeleri için ortam sunun. Merak duygusunu uyandıracak konular, aktiviteler üretebilirsiniz. Zekasını kullanmalarına izin verdiğinizde neler olacağını tahmin edemeyeceksiniz. Onların en yakın arkadaşı olmalısınız ama romantizmi unutmadan!

İlişkisi olmayan Terazi, Kova ve İkizler; üretkenliğini ve zekanı ortaya koyacak konulara odaklanmaya ne dersin? Yenilikler oluşturman için bu aşk gününden ilham alabilirsin.

4. Su burçları: Yengeç, Akrep, Balık


Su burçları her daim koruyucu, duygusal ve tutkudur. Onlara bol bol şefkat ve sevgi gösterin. Hep özlemini çektikleri, duygusal derinliği olan bir 14 Şubat tam onlara göre olabilir. Güzel bir akşam yemeği eşliğinde sıcak bir ortamda romantizm yaşamak, su burçlarının en çok keyif alacağı aktivitelerden biri. Her şeyin huzurlu olmasını sağlayın onlar için. Onların yaşatacakları aşka odaklanın ve aşklarının tadını çıkarın.

İlişkisi olmayan Yengeç, Akrep ve Balık; bu sene senin senen biliyorsun zaten. Şu ana kadar hayattan alamadıklarına, hayallerine gidiyorsun. Hayallerindeki aşkı yaşamana da çok az kaldı.

@Pozitifastroloji
TolunayCa

CLOSE
CLOSE