Bu Sevgililer Günü’nde Aşkı Dolu Dolu Yaşamak İçin Dinleyebileceğiniz 6 Podcast

Haberi Paylaş

Hits: 322

Bir Sevgililer Günü daha geldi çattı. Bu Sevgililer Günü’nü sevgilinizle birlikte romantik bir şekilde veya arkadaşlarınızla dışarıda geçirmek isteyebilirsiniz. “Tek başıma evde kafamı dinlemek istiyorum,” diyenler için ise aşkı oturduğunuz yerden dolu dolu yaşayabileceğiniz birbirinden güzel podcastlerin yer aldığı bir liste derledik. Bu Sevgililer Günü’nde romantik filmler izlemek yerine romantik bir podcast dinlemeye ne dersiniz?

1. Modern Love

New York Times gazetesinin WBUR radyo istasyonu ile işbirliği ile doğan Modern Love, çeşitli “aşk, kayıp ve kefaret hikayeleri”ni dile getiriyor. Her bir bölümünü, WBUR sunucularından Meghna Chakrabarti ve NYT Modern Love köşesinin editörü Daniel Jones’un sunduğu bu podcast çeşitli ünlülerin de katılımıyla oldukça popular bir hale geldi. Her bölüm bir ünlü, NYT Modern Love köşesinde yayımlanan bir makaleyi okuyor.

Modern Love: Bu linkten dinleyebilirsiniz.

2. U Up?

Modern teknolojinin günümüz ilişkilerini ne denli değişime uğrattığını inceleyen U Up?, sosyal trendlerin ilişkiler üzerindeki etkilerini tartışıyor. Betches Media’nın yapımcılığını üstlendiği bu podcasti, Jordana Abraham ve Jared Freid sunuyor. Modern teknolojinin evrimleştirdiği ilişkileri ve bunların bize olumlu ve olumsuz getirilerinin tartışıldığı programda, sunucular dinleyicilerden gelen soruları cevaplıyor ve kendi sorularına da cevaplar arıyorlar.

U Up?: Bu linkten dinleyebilirsiniz.

3. Bad Romance

“Romantik filmlerden çok sıkıldım” diyenlerdenseniz, Bad Romance tam size göre bir podcast olabilir. İki komedyen, Jourdain Searles ve Bronwyn Isaac’un sunduğu Bad Romance, Hollywood’un en kötü romantik filmleriyle dalga geçerek her birini haşat etmek üzerine kurulmuş bir podcast… Bu podcast ile oldukça keyifli zaman geçireceksiniz.

Bad Romance: Bu linkten dinleyebilirsiniz.

4. Couples Therapy with Candace and Casey


YouTuber Casey Niestat ve eşi Candice’ın hayatlarını sık sık yükledikleri videolardan takip edenlerin özellikle sevebileceği bu podcastte, Casey ve Candace evlilikleri boyunca yaşadıkları iniş-çıkışları, ebeveyn olmanın zorluklarını ve ünlü bir Youtuber olmanın getirilerini dinleyicileriyle paylaşıyorlar.

Couples Therapy: Bu linkten dinleyebilirsiniz.

5. Saygıdeğer Eşim

Şimdilik 6 bölümlük Saygıdeğer Eşim, Deniz Özturhan ile Kaan Sezyum’un
“evlilik ve ötesini” araştırdığı bir podcast. İlişkiler hakkında değişik hikayeler dinlemek isteyenler bu podcasti beğenebilir.

Saygıdeğer Eşim: Bu linkten dinleyebilirsiniz.

6. Dear Sugars

Wild filmi ile tanıdığımız yazar Cheryl Strayed’in çok satan kitabı ile aynı ismi taşıyan bu podcast, Strayed’in Rumpus.net’de insanlara tavsiyeler verdiği popüler köşesini gerçek hayata taşıyor. Aşk ile ilgili her türlü sorunun cevap bulduğu Dear Sugars’da, hiçbir konu konuşulmayacak kadar hassas değil!

Dear Sugars: Bu linkten dinleyebilirsiniz.