Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana’da toplu açılış programında açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adana’da toplu açılış programında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında yurt eleştirilerine tepki göstererek, Bizim tek üzüntümüz hayatın doğal akışında yaşanan hadiselerin abartılması, marjinal çevrelerce çarpılması, mecrasından çıkartılarak istismar aracı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana’da toplu açılış programında açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adana’da toplu açılış programında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında yurt eleştirilerine tepki göstererek, Bizim tek üzüntümüz hayatın doğal akışında yaşanan hadiselerin abartılması, marjinal çevrelerce çarpılması, mecrasından çıkartılarak istismar aracı haline dönüştürülmesidir. Bu istismar siyasetini son günlerde yurt meselesinde bir kez daha gördük. Geçtiğimiz ve bu yılın başvurularının üst üste binmesi sebebiyle oluşan geçici yoğunluk kadrolu militanlarca istismar ediliyor. Öğrencilikle hiçbir alakası olmayan bu kişiler parklarda poz vererek devletimizin bu alandaki yatırımını gölgelemeye çalıştı ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan 2 yıllık eşini feci kazada kaybeden Baydar: Bu trafik kazasından ziyade cinayet başlıklı makalemizde Balıkesir, Haberler ve Son Dakika hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

160x600-reklam.jpg
160x600-reklam.jpg

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL