Paz. Kas 17th, 2019

Yazıyor Son Havadis

Güncel Haber Sitesi

En güzel Babalar Günü Mesajı

3 min read
En güzel Babalar Günü Mesajı

En büyük huzur babanın omzuna yatıp kokusunu içine çekmek değil midir hayatta. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Emeğinin karşılığını asla ödeyemeyeceğimiz babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun… Canım babam, meslektaşım, sırdaşım senin ve bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun

Canım babam, meslektaşım, sırdaşım senin ve bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun

 

En büyük huzur babanın omzuna yatıp kokusunu içine çekmek değil midir hayatta. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Emeğinin karşılığını asla ödeyemeyeceğimiz babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun…

Canım babam, meslektaşım, sırdaşım senin ve bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun…

Mutlu edelim babalarımızı bazen sıcak bir çay ile sohbet eşliğinde bazen de küçük bir hediye ve kocaman bir gülümsemeyle… Babalar Günü Kutlu olsun.

Onlar çocukluğumuz, onlar kıymetlilerimiz, onlar güzel anılarımız… Canım babacığım Babalar Günün Kutlu olsun. Baba yeri dolmaz bir çınardır gölgesi yeter babalar günün kutlu olsun babacığım.

Elimden tutup bana yol gösterdiğin ve beni hayata hazırladığın için sana minnettarım. Her zaman yanındayım. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Baba en büyük kahramandır çocuğunun gözünde. Tüm babaların babalar gününü kutluyorum. Onu örnek alırız çoğu zaman kendimize, onunla yürür, onunla büyürüz. Babalar günü kutlu olsun babacığım.

Benim en yakın arkadaşım babamdır. Onunla güler onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun.

Düşündümde en mutlu anlarımda hep sen vardın yanımda. Bugün senin günün babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyaya geldim beni heyecanla karşıladın, ilk sözcüklerimi seninle söyledim, okullu oldum elimden tuttun. Evlendim en büyük destekçim sendin. İyi ki varsın babacığım babalar günün kutlu olsun.

Bugün babalar günü ve ben bir kere daha yetim kaldım. Beni duyduğuna inanıyorum. Belki yanımda değilsin ama kalbimdesin İyi ki vardın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası. Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter. Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle. Babalar günün kutlu olsun. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun. Canım babam!.

Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Bir baba, çocuğuna güzel ahlâktan daha üstün bir miras bırakamaz. Hz. Muhammed Baba, cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed (S.A.V.) Babalar gününüz kutlu olsun.

Allah’ım seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun gül yüzlü babam.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

0 Paylaşımlar
CLOSE
CLOSE