TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 335.244
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.023
Güncel

ERDEF & ERBAA DERNEKLER FEDERASYONU YEŞİL ERBAA ÇEVRE PLATFORMU AÇIKLAMASI

ERDEF & ERBAA DERNEKLER FEDERASYONU  YEŞİL ERBAA ÇEVRE PLATFORMU AÇIKLAMASI Erdef & erbaa dernekler federasyonu yeşi̇l erbaa çevre platformu açiklamasi Kıymetli dostlarımız….     YERİN ALTINDAKİ ALTINI BULMA GAYRETİNDE OLANLAR…..

ERDEF & ERBAA DERNEKLER FEDERASYONU  YEŞİL ERBAA ÇEVRE PLATFORMU AÇIKLAMASI

ERDEF & ERBAA DERNEKLER FEDERASYONU  YEŞİL ERBAA ÇEVRE PLATFORMU AÇIKLAMASI

Erdef & erbaa dernekler federasyonu yeşi̇l erbaa çevre platformu açiklamasi

Kıymetli dostlarımız….

 

 

YERİN ALTINDAKİ ALTINI BULMA GAYRETİNDE OLANLAR… ÜZERİNDE YAŞAMINI SÜRDÜREN ALTINDAN DAHA DEĞERLİ ŞEYLERİ NEDEN GÖRMEZLER….

Erbaa halkı olarak, 4 Kasım 2020 günü Yeşil Erbaa Çevre Platformumuzu kurulmuştur… Siyanürlü ve Sülfürik Asitli Altın-Bakır Madenine karşı zümrüt yaylalarımızı, vadilerimizi, sularımızı, havamızı, her türlü ağzı var-dili yok canlılarımızı korumaya azimli ve kararlıyız.

Kelkit vadisindeki, Boğalı yaylalarındaki kamu hakkını, tüyü bitmemiş kuşun hakkını, kızlarımızın ve oğullarımızın geleceğini hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı kalarak koruyacağız.

Yaylalar, vahalar başta insanoğlu olmak üzere bütün mahlukatın ortak malıdır, yani kamu malıdır. Kamu malını talan edenlere Allah lanet ediyor. Biz sadece insanlar için değil, ağzı-var dili-yok bütün canlılar için mücadele ediyoruz. Şüphesiz kazanacağız, çünkü Hakk’ın sesiyiz.

Biz, Tokat-Amasya köylerinde, kınalı kuzularının, ineklerinin, mandalarının sütünden, bahçesinde-tarlasından kıt-kanaat geçinen kanaatkar Anadolu insanının, Ayşe teyzemizin, Mehmet amcamızın vakur ve haklı sesiyiz.

Akıl ve vicdan sahibi herkesin, her vatandaşımızın desteğine ihtiyacımız var. Platformumuza  https://www.facebook.com/yesercev/

Erdef & erbaa dernekler federasyonu yeşi̇l erbaa çevre platformu açiklamasi

Akıl ve vicdan sahibi herkesin, her vatandaşımızın desteğine ihtiyacımız var. Platformumuza  https://www.facebook.com/yesercev/

LÜTFEN SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA PAYLAŞARAK MÜCADELEMİZE DESTEK OLUNUZ….

Kalbi şükranlarımızla…
Erbaa Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Adına Başkan Hüseyin KOYUNCU

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL