TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 109.639
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.424
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 66
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.511

GÖLKÖY AHMETLİ DE TÜRK TELEKOM İSYANI

Ordu’nun Gölköy İlçesi Ahmetli Mahallesi’nin bir kısmında internet var, bir kısmında ise internet yok. Yeni abone de olunamıyor. Gölköy Ahmetli Mahallesinde internet erişimindeki sorun giderilemeyince vatandaş isyan etti.Reklamlarında Türkiye’nin dört..

GÖLKÖY AHMETLİ DE TÜRK TELEKOM İSYANI

Ordu’nun Gölköy İlçesi Ahmetli Mahallesi’nin bir kısmında internet var, bir kısmında ise internet yok. Yeni abone de olunamıyor.

Gölköy Ahmetli Mahallesinde internet erişimindeki sorun giderilemeyince vatandaş isyan etti.Reklamlarında Türkiye’nin dört bir yanına fiber hat döşeyen Türk Telekom, Ordu’nun Gölköy ilçesine bağlı Ahmetli Mahallesine gelen direkler çürüdü.

Müracat edildiğinde Ahmetli Mahallesi’nden internet bağlantı taleplerini ise kurum, alt yapısının olmadığını söyleyen vatandaşlar ise mağdur olduklarını dile getirdiler.
Gölköy Telekom Müdürlüğü’nün hizmet verdiği bölgede vatandaşlar aylardır alt yapı hizmeti alamıyor.

Arızanın giderilmesi için başvuru yapan vatandaşlar, Türk Telekom yetkililerinin arızanın alt bakım olmadığından giderilmeyecegini cevabını aldıklarını, Türk Telekom tarafından mağdur edildiklerini ifade ettiler.Ahmetli Muhtarı Orhan Yılmaz, mahallenin çukur bir arazide olmasından dolayı GSM hatlarının her yerde çekmediğini aktararak, Türk Telekom’un yeri geldiğinde zarar dahi etse bir vatandaşına hizmet götürme yükümlülüğü olduğunu belirterek sorunun bir an önce çözülmesini istedi. Yılmaz “21. Yüzyıl Türkiye’sinde halen iletişim alt yapısının sağlıklı bir şekilde kurulamaması dikkat çekiyor.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL