TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.214
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.302
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 62
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.711
Güncel

Gölköy Asya Koltuk Döşeme’den Emniye’te süpriz

Gölköy Asya Koltuk Döşeme’den Emniye’te süpriz Ordu’nun Gölköy İlçesinde faaliyet gösteren Asya Koltuk Döşeme tarafından Gölköy İlçesi Emniyet Müdürlüğünün Polis Aracı’nın eskiyen koltuk döşemelerini ücretsiz yaptı. Gölköy İlçesi Emniyet’ine sürpriz..

Gölköy Asya Koltuk Döşeme’den Emniye’te süpriz

Gölköy Asya Koltuk Döşeme’den Emniye’te süpriz

Ordu’nun Gölköy İlçesinde faaliyet gösteren Asya Koltuk Döşeme tarafından Gölköy İlçesi Emniyet Müdürlüğünün Polis Aracı’nın eskiyen koltuk döşemelerini ücretsiz yaptı. Gölköy İlçesi Emniyet’ine sürpriz yapan Asya Koltuk Döşeme Sahibi Nehir Namlı, “İnsanın kendisini sevindirmekten ziyade karşı tarafı sevindirmesi daha kolay ve insana manevi huzur veriyor. Gölköy ilçemizde polisimiz askerimiz her zaman gece gündüz çalışıyor bizde elimizi taşın altına koyarak her zaman ilçemiz için elimizden geleni yapmaya hazırız polis aracını güle güle kullanmasını diliyoruz. İmkanı olan arkadaşları da teşvik ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Nehir Namlı ayrıca, “koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla birlikte evde kalma süreleri artınca mobilyalar kolay yıpranır oldu. Evlerinde değişiklik yapmak isteyen tüketicilerin bir kısmı yeni mobilya satın almak yerine evdeki mobilyalarını yenilemeyi tercih etti. Böylece koltuk döşeme işlemlerine de ilgi arttı.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL