Her Burcun Sevgililer Günü İle İlgili Kimseyle Paylaşmadığı Gizli Düşünceleri

Haberi Paylaş

Yine bir Sevgililer Günü arifesindeyiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü’nü gereksiz bulanlar ve çılgınca romantik planlar yapanlar olarak ikiye ayrılacağız. Ancak hepimizi gerçekten kendi düşüncemizi yansıtıyor muyuz? Yoksa sevgilimiz ya da hoşlandığımız kişinin bu özel güne verdiği tepkiyi mi benimsemeye çalışıyoruz? Bu konuda burcumuzu baz alarak bazı çıkarımlar yapabiliriz. Gelin birlikte “Sevgililer Günü’nden nefret ediyorum!” diyenlerin de “Sevgililer Günü hediye almazsa büyük olay çıkar!” diyenlerin de foyasını ortaya çıkaralım ve gerçek düşünceleri neymiş öğrenelim…

1. Koç: Sevgilisinin bir deneyim hediye etmesini umutla beklerler


Koç burçları Sevgililer Günü’nde de keşfetme ve macera tutkularından vazgeçmezler. Tek istedikleri yeni tecrübeler kazanmak, farklı olanı yaşamaktır. Bu yüzden eğer Koç burcu sevgiliniz varsa ona romantik bir kart, çiçek ya da klasik hediyeler vermeyi aklınızdan çıkarın. Alabileceğiniz en iyi hediye bir uçak bileti ya da çok istediğiniz konser bileti olabilir. Ancak bu isteklerini hiçbir zaman belli etmeyip aldığınız romantik hediyelerle mutluymuş gibi davranmaları muhtemel.

2. Boğa: Her ne olacaksa gösterişten uzak olsun isterler


Boğa burçları için samimiyet çok önemlidir. Bu yüzden büyük ve abartılı hediyeler, sürprizler onları boğar. Tek istedikleri evde kalmak, film izlemek ve tatlı tatlı sohbet etmek olacaktır. Abartılı hediyeler karşısında ise oldukça kötü hissetseler de durumu idare etmeye çalışırlar.

3. İkizler: Plan ne olursa olsun büyük bir zevkle uyum sağlarlar


İkizler burçları Sevgililer Günü’nü yüceltmezler. Aynı zamanda gereksiz de bulmazlar. Bu konuda oldukça uyumludurlar, partnerlerinin isteği doğrultusunda keyfile plana uyum sağlarlar. Bu kararsız olduklarını değil tek istediklerinin sevdikleriyle birlikte olmak olduğunu gösterir.

4. Yengeç: İçten içe aşırı duygusal ve romantik kutlamalara bayılırlar


Yengeç burçları bu aşırı romantik yanlarını gardlarını düşürmemek için çok da göstermezler. Ama içten içe romantik bir kutlamanın hayalini kurarlar. Klişe olan ne varsa onları bir çocuk gibi mutlu edecektir. Kalpli balonlar, gül yaprakları ve birbirinden lezzetli çikolatalar. Ancak bunları herkesin içinde değil yalnızken almak isterler.

5. Aslan: Özel ve romantik planlar yaparlar


Gösterişi seven Aslan burçları Sevgililer Günü’nde ilginç bir şekilde her şeyin ikisine özel olmasına dikkat ederler. Gösterişli bir kutlama yerine çok farklı ve özel bir gün planlarlar. Sevdikleri kişiye o kadar sevgi dolu ve sadıktırlar ki Sevgililer Günü’nü de bunu göstermek için bir araç olarak görürler.

6. Başak: Paralarını daha faydalı şeyler için saklamaları gerektiğini düşünürler


Oldukça pratik düşünen Başak burçları, Sevgililer Günü’nü evde kalarak sıradan bir gün olarak geçirmeyi tercih ederler. Aynı parayla yatırım yapmak yerine çiçek ya da romantik yemek gibi şeylere para vermeyi saçma bulurlar. Sevgililer Günü’nü adeta yok sayarlar.

7. Terazi: Kabul etseler de etmeseler de Sevgililer Günü onlar için çok önemlidir


Terazi burçlarının bu özel gün için içten içe pek çok beklentileri vardır. Büyük jestler, romantik sürprizler ve gösterişli hediyeler beklerler. Bu beklentileri kendilerini yedirebilirler mi ya da itiraf edebilirler mi bilemiyoruz…

8. Akrep: Tüm günü yatakta keyif yaparak geçirmeyi tercih ederler


Tutkulu Akrep burçları elbette tüm günü sevgilileriyle baş başa geçirmek isterler. Ancak çoğu zaman bu isteklerini sevgililerine söylemeye çekinirler, yanlış anlaşılmaktan korkarlar.

9. Yay: Biricik sevgilileriyle keyifli bir gün geçirmek için heyecanlı olurlar


Yay burçları oldukça iyimser ve eğlenceyi seven tipler olurlar. Sevgililer Günü’nü abartılı ve romantik bir şekilde geçirmek onlara çok saçma gelir. Tek amaçları değer verdikler, aşık oldukları kişiyle keyifli vakit geçirmektir. Bu yüzden Sevgililer Günü’nde sevgilisiyle kalabalık arkadaş gruplarına katılmaktan ya da eğlenceli aktiviteler yapmakatan çekinmezler.

10. Oğlak: Sevgililer Günü’nün kapitalizmin oyunu olduğunu düşünürler


Sevgililer Günü’nün bankaların yarattığı bir yalan olduğunu ve asıl amacının para harcatmak olduğunu düşünen Oğlak burçları, eğer sevgilileri bir rezervasyon yaptırdıysa ya da hediye aldıysa hayır demezler. Ancak onlardan coşkulu bir heyecan ya da mutluluk beklemeyin. Sadece olması gereken neyse onu yaparlar, her şey karşısında tepkisiz kalırlar. Bu yüzden sevgililerine hediye almazlar.

11. Kova: Gösterişli romantizmi ve dayatmaları sevmezler


Kova burçları her daim samimiyetten yanadır. Elbette yeri geldiğinde oldukça romantik olurlar ancak Sevgililer Günü gibi bir günde dayatılan romantizmi reddederler. Tıpkı toplumun dayattığı kuralları reddettikleri gibi. Bu yüzden Sevgililer Günü’nü sıradan bir günmüş gibi geçirmeyi tercih ederler.

12. Balık: Her zaman sevgililerinin aldığı hediyenin çok daha iyisini onlara hediye etmek isterler


Balık burçlarının en kadar büyük bir kalbi olduğunu hepimizi biliyoruz. Her zaman fedakarlıklar yapmak ve sevdiklerini mutlu etmek için hazırlar. Bu yüzden bu özel günde de kendilerinden çok sevgililerini düşünüp onları en mutlu edecek hediyeyi almak isterler. Elbette hiçbir zaman böyle bir yarışta olduklarını itiraf etmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »