#AnnelerGünü

#AnnelerGünü Anneler Günü kutlama mesajları! 2020 en güzel, uzun, kısa, özel Anneler Günü resimli mesajı ve anlamlı sözleri Heyecanla beklenen Anneler Günü geldi çattı. Corona virüsü nedeniyle hafta sonu sokağa..

#AnnelerGünü

#AnnelerGünü

Anneler Günü kutlama mesajları! 2020 en güzel, uzun, kısa, özel Anneler Günü resimli mesajı ve anlamlı sözleri

Heyecanla beklenen Anneler Günü geldi çattı. Corona virüsü nedeniyle hafta sonu sokağa çıkma yasağı olduğundan dolayı

annesinin yanına gidemeyecekler olanlar ve annesinden uzakta yaşayanlar en güzel Anneler Günü kutlama mesajlarını arıyorlar. Anneler Günü için anlamlı, güzel, kısa ve resimli mesajlar ile sözler merak edilen konular arasında bulunuyor.

Mayıs ayının gelmesiyle birlikte Anneler Günü ile ilgili aramalar hız kazandı. Anneler Günü, Türkiye’de her sene mayıs ayının 2.pazar günü kutlanıyor. Bugün kutlanacak Anneler Günü için kutlama mesajları araştırılan konular arasında yer aldı. Annesinin Anneler Günü anlamlı ,resimli ve güzel bir mesaj ile kutlamak isteyenler için mesajları derledik. İşte en güzel Anneler Günü kutlama mesajları

 ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Anneler, çocukları için her türlü zorluğa katlanır, bizler de borcumuzu ödemek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız, annelerimizi sevgimizle yüceltmeliyiz.

Anneler Günü kutlama mesajları 2020 en güzel, uzun, kısa, özel Anneler Günü resimli mesajı ve anlamlı sözleri

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem…

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun.

ÖNEMLİ HABERLER  Bakan Koca hayatını kaybeden o doktoru unutmadı: Minnettarız

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Anneler Günü kutlama mesajları 2020 en güzel, uzun, kısa, özel Anneler Günü resimli mesajı ve anlamlı sözleri

Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse annem derdim canım annem. Seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

-Hastalandığımda şifa, üzüldüğümde derman, sevincimde ortak olan en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşım annem… Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!

Bazen en çılgın arkadaşım bazen en olgun dostum olarak hayatımda hep farklı rollerde ama kalbimde hep aynı yerdesin ve iyi ki benim annemsin seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Gönül bahçemde açan en güzel çiçeksin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL