Genel Güncel Mustafa Koca

Bütün Eskileri Eskici Alır mı? Kitabı Ön Satışta!

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle bir araya geldim ve size güzel bir haberim var. Başlıktan da anladığımız üzere yeni kitabımız Bütün Eskileri Eskici Alır mı? Yayında ve satışa sunuldu. Kitap için..

Bütün Eskileri Eskici Alır mı? Kitabı Ön Satışta!

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle bir araya geldim ve size güzel bir haberim var. Başlıktan da anladığımız üzere yeni kitabımız Bütün Eskileri Eskici Alır mı? Yayında ve satışa sunuldu.

Kitap için linki buraya bırakıyorum;

https://www.arkaraf.com/butun-eskileri-eskici-alir-mi

Bu linke tıkladığınız taktirde ön satışa sunulan ve güzel bir hizmet sağlayan yere(arkaraf) işlem yaptırmış olacaksınız.

Bu kitapta ne anlatılıyor? Yani bu kitabı neden almalıyım?

Bu kitapta en zor rakip sensin kitabında da olduğu gibi herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği şekilde yazıldı. Bu kitabın her bir sayfasında hüzün ve mânâ vardır. Yani ben bu kitabı yazarken içim bir farklı şekilde yazdım.

Herkes içindekileri anlatmak ister, bazen anlatacak insan bulamaz, bazen bulduğu halde dile getiremez yaşadıklarını veya anlatmak istediklerini. İşte ben bu konuda size yardımcı olmak, birazda olsa gönlünüze su serpmek istedim.

Böyle bir zamanda, kimsenin birbirini anlamadığı zamanlarda sizi anlayan birilerinin var olduğunu göstermek istedim. Yani bu kitap aslında öyle bir sey ki; derdinizi anlayan birilerinin hâlâ var olduğunu size gösteren…

Bu kitabı yazarken ne düşündüm?

Bu kitabı yazarken aklıma bir sürü şey geldi, aslında benim aklım her zaman böyledir. Ben bir şeye takıldıgım zaman onu sürekli olarak düşünür ve ona anlamlı bir kavram yüklemeye çalışırım. Yani biraz takıntılı, birazda anlam vermeye çalışan bir yapım var. Bu kitabı yazarken de bu düşünce yapısı içindeydim.

Ruh hali olarak herkeste olduğu gibi değişkendim ama genellikle yukarıda da dediğim gibi hüzün ve mânâ kaplıydım. Yani bazı olaylara, fani olan şeylere anlam yüklemeye çalıştım.

Kitap herkesten öte her şey aslında…

Kitap kaç bölümden ve nelerden oluşuyor?

Kitap birçok bölümden ve birçok konudan oluşuyor, ben bu yüzden bu kitaba baş ucu olabilecek gözle bakıyorum. Çünkü bu kadar konu olması, daha fazla insanın kendisini bulabileceği anlamı taşıyor diye düşünüyorum.

Kitabı fazla uzun tutmadım, sebebi ise çok uzun olan kitapların bir zaman sonra insanları sıkması. Okuyucu gözüyle baktığım zaman tam anlamı ile ortasını bulmaya çalıştım, umarım başarabilmişimdir.

Arka kapak yazısı

Ne demek istiyor bu? Tabi satılır, satılmaz mı hiç! Eskileri alacak eskici olmasaydı nasıl kurtulacaktık artıklardan!? Eski insanların eskimiş olduğunu anladığımdan beri sorguluyorum; eski insanları eskitip bir kenarı attıysak onları da mı fazlalık olarak görüyorduk? Yoksa bütün sıkıntımız bundan mı kaynaklanıyordu? Veya yeni nesil olarak adlandırılan insanlar, günümüzün toplumu çok mu düşüncesiz?

Arka kapak yazısında ne demek istedim

Kısa ve net şekilde içinde olan olaylara spoyler(yanlış yazmış olabilirim, eğer yanlış ise beni uyariniz ve doğrusunu söyleyiniz:)) vermeye çalıştım. Kitabın içinde bunun gibi daha birçok konu ve güzel bölümler işlenmiştir. Umarım beğenir ve bana yorumlarınızı iletirsiniz.

Emanetlerin en emin olduğu yere;Allah’a emanet olun dostlarım…

YOUTUBE LİNKİM İÇİN : TIKLA

ORJİNAL MAKALE;

https://www.enzorrakipsensin.com/kitap-onerisi/butun-eskileri-eskici-alir-mi-kitabi-satista/

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL