Ordu’da CHP’li vekil maske dağıttı

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin’le birlikte Ordu’nun ilçelerinde Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı ilçelerinde vatandaşlara maske dağıttı. Adıgüzel hükümetin maske dağıtımında yetersiz kaldığını söylerken..

Ordu’da CHP’li vekil maske dağıttı

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin’le birlikte Ordu’nun ilçelerinde Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı ilçelerinde vatandaşlara maske dağıttı.

Adıgüzel hükümetin maske dağıtımında yetersiz kaldığını söylerken belediyeleri, sivil toplum örgütlerini ve imkanı olan vatandaşları da bu konuda göreve çağırdı. Adıgüzel konuyla ilgili şunları ifade etti:

“Halkımızın sağlığını korumak için maske çok önemlidir. Ancak süreçte gördük ki hükümet maske işinde çuvallamıştır. Maskeler önce fahiş fiyatlardan satılmış sonrasında devlet eliyle ücretsiz dağıtılacak denilmesine rağmen  hem yetersiz kalınmış hem firmalara ücreti karşılığında verilmiştir. Şimdi bizler halkımızın sağlığı için hükümetin açığını kapatacağız. Sivil toplum örgütlerini, belediyeleri ve imkanı olan tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya ve maske dağıtımını çoğaltmaya davet ediyorum. Hükümete de şunu diyorum: Gölge etmeyin başka ihsan istemez.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)