GENÇLİK HAFTASI ORDU’DA BAŞLIYOR

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ile Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlamaya hazırlanıyor. 19..

GENÇLİK HAFTASI ORDU’DA BAŞLIYOR

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ile Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlamaya hazırlanıyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Koronavirüs pandemisi nedeniyle evlerinde kalan Ordulu vatandaşlar için özel bir kutlama programı organize ediyor.

Başta gençler olmak üzere tüm ilde 19 Mayıs Coşkusunu yaşatmak isteyen Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 101 yıllık gururu kentin sokaklarına ve semaya taşıyacak.

Etkinlik Programı şöyle;

15 Mayıs Cuma Günü Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç Başkanlığında Atatürk’ Anıtına Çelenk Konulması ile Gençlik Haftası başlayacak,

16 Mayıs Cumartesi günü Durugöl Konaklarında Uzman Antrenörler ile birlikte müzik eşliğinde etkinlik yapılması,

17 Mayıs Pazar günü  Efirli Tarım Sitesinde Uzman Antrenörler ile birlikte müzik eşliğinde etkinlik yapılması,

18 Mayıs Pazartesi günü Doğakentte Uzman Antrenörler ile birlikte müzik eşliğinde etkinlik yapılması,

19 Mayıs Salı günü  Saat; 09:30’da Atatürk Anıtında Çelenk Sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması.

Saat: 21:00 19 Eylül Stadyumunda İstiklal Marşının okunması, dilek Balonlarının Göğe bırakılması ile program sona erecek.

WhatsApp Image 2020-05-14 at 14.50.51.jpeg

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)