Ali Yazan Ordu İli Haberleri Yazarlar

Termeli fedakar baba’Yılın Babası’ ilan edildi

Ali Yazan Samsun Terme Hayatını 4 çocuğuna adayan 49 yaşındaki Yusuf Yüksel, Terme Belediyesi tarafından yılın babası ilan edildi. Babalar günü münasebetiyle Yüksel ailesini ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Ali..

Termeli fedakar baba’Yılın Babası’ ilan edildi

Ali Yazan Samsun Terme
Hayatını 4 çocuğuna adayan 49 yaşındaki Yusuf Yüksel, Terme Belediyesi tarafından yılın babası ilan edildi. Babalar günü münasebetiyle Yüksel ailesini ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, fedakar babaya ve çocuklarına hediyeler verdi.
Samsun’un Terme İlçesinde 8 yıl önce eşini kanser nedeniyle kaybeden fedakar baba Yusuf Yüksel, 4 evladına yıllardır hem annelik hem de babalık yapıyor.

EŞİNİ KAYBETTİ, SAKATLANDI

Eşini kaybettikten bir yıl sonra kendisi de ağaçtan düşerek belinden sakatlanan baba Yüksel, çocukları için hayata daha çok sarılarak, yıllardır onlara daha iyi bir gelecek sunmak için çaba gösteriyor. Zorluklara aldırmadan yaklaşık 8 yıldır 4 evladına bakıyor.

YILIN BABASI

14 yaşındaki ikiz kızları Binnur ve Beyza’nın yanı sıra 18 ve 21 yaşındaki iki oğlu Cavit ve İsa’ya yıllardır hem annelik hem de babalık yapan Yusuf Yüksel bu yıl Terme Belediyesi tarafından yılın babası ilan edildi. Babalar günü münasebetiyle Yüksel ailesini ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, hem yılın babası Yusuf Yüksel’e hem de çocuklarına hediyeler takdim etti.


ONLARIN SEVGİSİ BANA YETİYOR

Anlamlı günde kendilerini ziyaret ettikleri için Başkan Kılıç’a teşekkür eden Fedakar baba Yusuf Yüksel, “Bir baba olarak görevimi yapıyorum. Evlatlarımı vatana millete hayırlı birer birey olsunlar diye yetiştirmeye çalıştım. Zorlukları hep birlikte aştık. 4 çocuğa hem annelik hem de babalık yapmaya çalışıyorum. Ancak en büyük destekçilerim yine kendi evlatlarım. Rabbim bizi ayırmasın. Onların sevgisi bana yetiyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL