Başkan Gül Yaptığı Başarılı Çalışmaları İle Göz Doldurmaya Devam Ediyor

Başkan Gül Yaptığı Başarılı Çalışmaları İle Göz Doldurmaya Devam Ediyor Ordu’nun Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ ün ilçede yaptığı bazı değişiklikler adeta ilçenin çehresini değiştirirken insanların ilçeye akın akın geri..

Başkan Gül Yaptığı Başarılı Çalışmaları İle Göz Doldurmaya Devam Ediyor

Ordu’nun Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ ün ilçede yaptığı bazı değişiklikler adeta ilçenin çehresini değiştirirken insanların ilçeye akın akın geri dönüşünü sağladı.

 


Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül yaptığı başarılı çalışmaları ile göz doldurmaya devam ediyor.

 

Başkan Gül yaptığı değişik hizmetlerle ilçede vatandaşa kolaylıklar sağlarken bir yandan da Büyükşehirlerde ikamet eden vatandaşların ilçeye geri dönüşlerini cazibe haline getirmiş ilçeye geri dönüşleri başlatmış.

Konu ile ilgili olarak Başkan Gül yaptığı açıklamada ” İlçemize geri dönüşler başladı, mahallelerimize yaylalarımıza emekli olan hemşerilerimizin dönüş yaptığını görüyoruz şahitlik yapıyoruz. Biz de Mesudiye belediyesi olarak bu alt yapıyı hazırlıyoruz bu alt yapıyı hazırladığımızda vatandaşımız hemşerimiz geldiğinde yol sorunu su sorunu olmayacak.

 

 

Hastanemiz ile ilgili ek hizmet binası yapım ihalesi yapıldı inşallah en kısa zamanda başlayacak, Eğitimimiz güzel bir noktada meslek yüksek okulumuz ,lisemiz Üniversite ciddi öğrenci veriyor. Eğitim ile ilgili sorunumuz yok.

 

 

Diğer dediğimiz gibi yol altyapı ve su sorunu büyük ölçüde çözüldü. Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mehmet Hilmi Güler’ de zaten bununla ilgili çok büyük bir çaba sarf ediyor kendısıne ilçem adına ayrıca teşekkür ediyorum.
Mesudiye beledıyesi olarak ilçemizde hayvancılık yapan vatandaşlarımıza büyük bir destek sağlıyoruz bununla ilgili ilçede hayvan oteli yaptık, vatandaşlarımız bu tesıste hayvanlarını bize teslim edip gönül rahatlığı ile diğer işlerini takip edebiliyorlar, hayvansal ürünler ile ilgili de bir tesis kuruyoruz inşallah en kısa zamanda bu tesisimizde faaliyete geçecek.  ilçemizde hayvansal ürünler tereyağ süt yoğurt peynir vs. ürünler üretilecek.

İlçemiz Ordu Mesudiye dere yolu diye tabir ettiğimiz Karadeniz Akdeniz karayolu bittiğinde ulaşımı çok kolay bir ilçe konumunda olacak ilçemizin doğal güzelliklerini görmek isteyen herkezin kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda olacaktır.  Ben ayrıca başta Tekstil firmaları olmak üzere bütün yatırımcıların ilçemize gelerek gönül rahatlığı ile yatırım yapabileceklerini, kendilerine ilçemizde her türlü kolaylığı sağlayacağımızı bildiriyorum gelsinler ilçemizde yatırımlarını rahatlıkla yapsınlar.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)