TOMAKİN 138. GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI’NA KATILMAK ÜZERE ANKARA’YA GİTTİ

Ordu Akparti İl Başkanı Halit Tomakin ,Pandemi’den sonra ilk defa yüzü yüze yapılacak olan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında İlimize yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağını belirterek, pandemi..

TOMAKİN 138. GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI’NA KATILMAK ÜZERE ANKARA’YA GİTTİ

Ordu Akparti İl Başkanı Halit Tomakin ,Pandemi’den sonra ilk defa yüzü yüze yapılacak olan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında İlimize yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağını belirterek, pandemi süresi boyunca yine her ay Sayın Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında telekonferans yöntemi ile Genişletilmiş İL Başkanları toplantımızı aksatmadan yaptık. AK PARTİ ‘de her ay sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında yapılan bu toplantıların bizler açısından büyük yararı var, herkes ili ile ilgili gelişmeleri, yapılacak yatırımları, plan ve projelerini varsa aksayan yönlerini sayın Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında Bakanların da bulunduğu hazirunda anlatma fırsatı buluyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sorunlarımız talep ve isteklerimizi Bakanlarına anında talimat vererek çözüme kavuşturuyor dedi.

1 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Ordu’dan İl Başkanı Halit Tomakin ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler , Büyükşehir Belediyesi Meclis Birinci Başkan Vekili Celal Tezcan, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal , İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan katılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)