25 Eylül 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 112.885
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.665
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 73
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.318
Güncel

Kuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 puan tablosu

Kuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 puan tablosu

Kuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 puan tablosu

Kuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 puan tablosu


{imge}

Ekranlarda fırtına gibi esen Kuaförüm Sensin’de yepyeni bir hafta yeni jüri üyesiyle başlıyor. Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan yarışmada bugün izleyiciyi yine büyük bir heyecan ve farklı tarzlar bekliyor. Sevilen yarışmada bugün yarışmacıların nasıl bir performans sergileyeceği ve verilen konsepti uygun bir şekilde yerine getirip getirmeyecekleri merak edilirken bugün verilecek puanlar ve günün birincisi de merakla araştırılıyor.
Rekabet Tüm Hızıyla Devam EdiyorBirbirinden iddialı 4 takımın hırslı rekabetinin hız kesmeden devam ettiği Kuaförüm Sensin’de yepyeni ve yine heyecan dolu bir hafta başlıyor. 5 gün boyunca en iyisi olmak ve jüri üyelerinden en yüksek puanları almak için uğraşacak olan takımlar tüm hünerlerini sergileyerek haftanın birincisi olabilmek için her şeylerini ortaya koyacaklar.
Jüriye Fatih Ürek Dahil OluyorKuaförüm Sensin’in jüri koltuğunda oturan Diva Bülent Ersoy’un sözleşmesinin dolmasından dolayı yarışmaya Fatih Ürek’in dahil olacağı açıklanmıştı. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasını sunan Fatih Ürek artık Kuaförüm Sensin’de jüri üyesi olarak yer alacak. Diva’dan bayrağı devralacak olan Fatih Ürek’in ilerleyen bölümlerde yarışmaya dahil olması bekleniyor.
Kuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 Puan TablosuKuaförüm Sensin’de 14 Eylül 2020 Pazartesi gününe ait puan tablosu henüz açıklanmadı. Yarışmacıların bugünkü puanları açıklandıktan sonra detayları sizlerle paylaşacağız…
Kuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 BirincisiKuaförüm Sensin 14 Eylül 2020 Pazartesi gününün birincisi henüz belli olmadı. Birinci olan takım açıklanır açıklanmaz tüm detayları sizlere aktaracağız…


Münasıran Haberler, Son Dakika Haberler, İnternet Haber – Canlı Haber – Canlı Haber Otomatik Alınan Haber Kaynak linki Tıklayın Haber Kaynağına gidinYORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL