27 Eylül 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 102.009
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.511
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.232
Teknoloji

Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan ilk Apple ürünleri belli oldu

Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan ilk Apple ürünleri belli oldu Apple’ın büyük etkinliği kapsamında beklenen bir duyuru daha geldi. Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan ilk Apple ürünleri belli oldu. Çevreye verdiği zararı..

Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan ilk Apple ürünleri belli oldu

Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan ilk Apple ürünleri belli oldu

Apple Watch Series 6Apple’ın büyük etkinliği kapsamında beklenen bir duyuru daha geldi. Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan ilk Apple ürünleri belli oldu. Çevreye verdiği zararı azaltmak isteyen Apple, uzun süredir ürünlerinden şarj adaptörünü atacak deniyordu. İşte bu söylentiler gerçek oldu. Teknoloji devi yeni tanıttığı Watch Series 6 ve Watch SE modellerinin kutusunda şarj adaptörü olmayacağını duyurdu. Firmanın iPhone 12’lerde de şarj adaptörü vermeyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Apple’ın burada mantığı şu şekilde işliyor. Firmanın sadık kullanıcılarının elinde zaten hali hazırda birçok şarj cihazı bulunuyor. Bu yüzden firma her yıl yeni güç adaptörü vermek istemiyor. İsteyenler için daha güçlü şarj adaptörleri ise ayrı olaracak satılacak deniyor. Ancak bu hamlenin özellikle iPhone 12 tarafında çok tepki çekeceği düşünülüyor. Çünkü Android tarafında artık tam 120W şarj cihazı ile çıkan telefonlar bulunuyor. Apple’ın harici olarak satacağı ufak boyutlu USB-C adaptörün ise sadece 20W hızlı şarj sunacağı gelen bilgiler arasında. Apple tarafından şarj adaptörü olmadan satılacak iPhone 12

 

Münasıran Teknoloji haberleri – LOG Otomatik Alınan Haber Kaynak linki Tıklayın Haber Kaynağına gidinYORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL