27 Eylül 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 102.009
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.511
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.232
SÜPER LİG
Çaykur Rizespor
BAŞLAMADI 13:30
Alanyaspor
İttifak Holding Konyaspor
BAŞLAMADI 16:00
Beşiktaş
Demir Grup Sivasspor
BAŞLAMADI 16:00
MKE Ankaragücü
Galatasaray
BAŞLAMADI 19:00
Fenerbahçe
TFF 1. LİG
Royal Hastanesi Bandırmaspor
BAŞLAMADI 14:00
Yılport Samsunspor
Ankaraspor
BAŞLAMADI 16:30
Adana Demirspor
Altay
BAŞLAMADI 19:00
Eskişehirspor
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
Sheffield United
BAŞLAMADI 14:00
Leeds United
Tottenham Hotspur
BAŞLAMADI 16:00
Newcastle United
Manchester City
BAŞLAMADI 18:30
Leicester City
West Ham United
BAŞLAMADI 21:00
Wolverhampton
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
Bristol City
BAŞLAMADI 15:00
Sheffield Wednesday
AFC Bournemouth
BAŞLAMADI 18:00
Norwich City
İNGİLTERE 1. LİGİ
Lincoln City
BAŞLAMADI 17:00
Charlton Athletic
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
TSG 1899 Hoffenheim
BAŞLAMADI 16:30
Bayern Münih
Freiburg
BAŞLAMADI 19:00
Vfl Wolfsburg
İTALYA SERİE A LİGİ
Spezia
BAŞLAMADI 13:30
Sassuolo
Napoli
BAŞLAMADI 16:00
Genoa
Hellas Verona
BAŞLAMADI 16:00
Udinese
Crotone
BAŞLAMADI 19:00
Milan
Roma
BAŞLAMADI 21:45
Juventus
İSPANYA LA LİGA
Osasuna
BAŞLAMADI 13:00
Levante
Eibar
BAŞLAMADI 15:00
Athletic Bilbao
Atletico Madrid
BAŞLAMADI 17:00
Granada
Real Valladolid
BAŞLAMADI 19:30
Celta Vigo
Cadiz
BAŞLAMADI 19:30
Sevilla
Barcelona
BAŞLAMADI 22:00
Villarreal
ALMANYA 3. LİGİ
Dynamo Dresden
BAŞLAMADI 14:00
Mannheim
Türkgücü Münih
BAŞLAMADI 15:00
Kaiserslautern
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
St Pauli
BAŞLAMADI 14:30
FC Heidenheim
Karlsruher
BAŞLAMADI 14:30
VfL Bochum
Nürnberg
BAŞLAMADI 14:30
Sandhausen
ALMANYA REGİONALLİGA
Union Fürstenwalde
BAŞLAMADI 14:30
Altglienicke
Berliner AK 07
BAŞLAMADI 14:30
Bischofswerdaer
Hertha Berlin II
BAŞLAMADI 14:30
Chemnitzer
Berliner FC Dynamo
BAŞLAMADI 14:30
Optik Rathenow
1. FC Lokomotive Leipzig
BAŞLAMADI 14:30
Energie Cottbus
Borussia Dortmund II
BAŞLAMADI 15:00
Bonner SC
AMERİKA MAJOR LİGİ
New York City FC
68' 3 - 0
FC Cincinnati
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Pittsburgh Riverhounds
68' 0 - 1
Hartford Athletic
Charlotte Independence
70' 1 - 2
Memphis 901 FC
Birmingham Legion
İY 0 - 2
North Carolina FC
Colorado Springs Switchbacks
28' 0 - 1
Real Monarchs
Tulsa Roughnecks
28' 0 - 0
San Antonio FC
Saint Louis FC
25' 0 - 0
Louisville City
Charleston Battery
BAŞLAMADI ERT
Loudoun United
Miami FC
BAŞLAMADI 03:35
Tampa Bay Rowdies
Reno 1868 FC
BAŞLAMADI 04:30
Sacramento Republic FC
El Paso Locomotive
BAŞLAMADI 04:30
New Mexico United
Phoenix Rising FC
BAŞLAMADI 05:30
Orange County SC
Las Vegas Lights FC
BAŞLAMADI 05:30
Los Angeles Galaxy II
AVUSTRALYA NPL KUZEY
Charlestown Azzurri
BAŞLAMADI 07:30
Weston Bears
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
SC Wanderers
BAŞLAMADI 09:00
Peninsula Power
Queensland Lions
BAŞLAMADI 09:00
Brisbane Roar II
Gold Coast United
BAŞLAMADI 09:30
Eastern Suburbs
Brisbane Olympic
BAŞLAMADI 11:00
Gold Coast Knights
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
Wollongong Wolves
BAŞLAMADI 07:30
Western Sydney Wanderers II
Rockdale City Suns
BAŞLAMADI 08:00
APIA Leichhardt Tigers
AVUSTURYA 1. LİGİ
Rapid Wien II
BAŞLAMADI 11:30
FAC Team für Wien
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Admira WM (A)
BAŞLAMADI 17:30
SV Leobendorf
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
Austria Wien
BAŞLAMADI 15:30
Admira WM
Hartberg
BAŞLAMADI 15:30
Sturm Graz
LASK Linz
BAŞLAMADI 18:00
Wolfsberger AC
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
Neftçi Bakü
BAŞLAMADI 18:00
Kabala
BELARUS 1. LİGİ
Belshina Bobruisk
BAŞLAMADI 15:00
Shakhtior Soligorsk
Dinamo Minsk
BAŞLAMADI 17:00
FK Vitebsk
Rukh Brest
BAŞLAMADI 19:00
FK Slutsk
BELÇİKA 1. LİGİ
Standard Liege
BAŞLAMADI 14:30
Zulte Waregem
Anderlecht
BAŞLAMADI 17:00
Eupen
Club Brugge
BAŞLAMADI 19:15
Cercle Brugge
Royal Excel Mouscron
BAŞLAMADI 21:45
Sporting Charleroi
BELÇİKA 2. LİGİ
Lommel SK
BAŞLAMADI 17:00
Deinze
Lierse Kempenzonen
BAŞLAMADI 21:00
RFC Seraing
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Tuzla City
BAŞLAMADI 19:00
Sloboda Tuzla
Siroki Brijeg
BAŞLAMADI 21:00
Mladost Doboj Kakanj
BREZİLYA SERİE A
Internacional
MS 1 - 1
Sao Paulo
Atletico Paranaense
MS 1 - 0
Bahia
Atletico Mineiro
34' 1 - 0
Gremio
Vasco da Gama
BAŞLAMADI 17:00
RB Bragantino
Palmeiras
BAŞLAMADI 22:00
Flamengo
BREZİLYA SERİE B
Brasil de Pelotas
MS 1 - 1
Parana
BREZİLYA SÉRİE C
Vila Nova
MS 0 - 0
Treze
Botafogo PB
MS 1 - 1
Paysandu
ÇEKYA 1. LİGİ
Jablonec
BAŞLAMADI 16:30
Opava
Pardubice
BAŞLAMADI 16:30
Slovan Liberec
Viktoria Plzen
BAŞLAMADI 16:30
Zbrojovka Brno
Pribram
BAŞLAMADI 19:00
Sparta Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
FK Blansko
BAŞLAMADI 11:15
Viktoria Zizkov
FK Varnsdorf
BAŞLAMADI 17:30
Dukla Prag
ÇEKYA 3. LİGİ
Unicov
BAŞLAMADI 11:15
Uhersky Brod
FC Velke Mezirici
BAŞLAMADI 11:15
MSA Dolni Benesov
Sigma Olomouc B
BAŞLAMADI 11:15
MFK Vyskov
ÇİN 2. LİGİ
Kunshan FC
BAŞLAMADI 10:00
Xinjiang Tianshan Leopard
Shaanxi Chang'an
BAŞLAMADI 10:30
Meizhou Hakka
Nei Mongol Zhongyou
BAŞLAMADI 11:00
Chengdu Better City
Heilongjiang Lava Spring
BAŞLAMADI 14:00
Nantong Zhiyun
Suzhou Dongwu
BAŞLAMADI 14:35
Beijing Sport University FC
Zhejiang Greentown
BAŞLAMADI 14:35
Shenyang Urban
ÇİN SÜPER LİGİ
Guangzhou Evergrande
BAŞLAMADI 15:00
Dalian Professional FC
Shandong Luneng
BAŞLAMADI 15:00
Guangzhou R&F
Shanghai Shenhua
BAŞLAMADI 15:00
Henan Jianye
Shenzhen FC
BAŞLAMADI 15:00
Jiangsu Suning
DANİMARKA 1. LİGİ
HB Koge
BAŞLAMADI 14:30
Viborg
Fredericia
BAŞLAMADI 15:00
Silkeborg
DANİMARKA 2. LİGİ
Holstebro
BAŞLAMADI 14:00
SfB-Oure
Thisted
BAŞLAMADI 14:00
Aarhus Fremad
AB Gladsaxe
BAŞLAMADI 14:00
HIK (Hellerup)
DANİMARKA SÜPER LİGİ
AGF Aarhus
BAŞLAMADI 15:00
Odense
SonderjyskE
BAŞLAMADI 15:00
Aalborg
Brondby
BAŞLAMADI 17:00
Horsens
Vejle
BAŞLAMADI 19:00
FC Copenhagen
EKVADOR PRİMERA
Olmedo
MS 3 - 2
Aucas
Tecnico Universitario
3' 0 - 0
LDU Quito
Independiente Del Valle
3' 0 - 0
Barcelona Guayaquil
ESTONYA 1. LİGİ
TJK Legion
BAŞLAMADI 13:00
Tartu JK Tammeka
Nomme Kalju FC
BAŞLAMADI 13:00
JK Narva Trans
FAS PREMİER LİGİ
Raja Casablanca
BAŞLAMADI 21:15
Rapide Oued Zem
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
OLS
BAŞLAMADI 15:00
GBK
RoPS II
BAŞLAMADI 15:00
Vasa IFK
JBK
BAŞLAMADI 17:00
JS Hercules
Klubi 04
BAŞLAMADI 17:00
HJS Akatemia
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
Ilves
BAŞLAMADI 18:30
TPS Turku
Honka
BAŞLAMADI 18:30
Haka
Mariehamn
BAŞLAMADI 18:30
KuPS
FRANSA LİGUE 1
Bordeaux
BAŞLAMADI 14:00
Nice
Monaco
BAŞLAMADI 16:00
Strasbourg
Nimes Olympique
BAŞLAMADI 16:00
Lens
Angers
BAŞLAMADI 16:00
Stade Brest 29
Dijon
BAŞLAMADI 16:00
Montpellier
Lorient
BAŞLAMADI 18:00
Olympique Lyon
Reims
BAŞLAMADI 22:00
Paris St Germain
GALLER PREMİER LİGİ
Caernarfon Town
BAŞLAMADI 16:30
The New Saints
Haverfordwest
BAŞLAMADI 16:30
Connahs Quay
GÜNEY KORE 2. LİGİ
Ansan Greeners
BAŞLAMADI 07:30
Daejeon Citizen
Gyeongnam FC
BAŞLAMADI 10:00
Chungnam Asan
GÜNEY KORE K-LİGİ
Seongnam FC
BAŞLAMADI 08:00
Incheon United
Busan I'Park
BAŞLAMADI 08:00
Gangwon
Sangju Sangmu
BAŞLAMADI 10:30
Jeonbuk FC
Daegu
BAŞLAMADI 10:30
Ulsan Hyundai
Pohang Steelers
BAŞLAMADI 13:00
Gwangju
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
Hajduk Split
BAŞLAMADI 20:05
Varazdin
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
Feyenoord
BAŞLAMADI 13:15
ADO Den Haag
Utrecht
BAŞLAMADI 15:30
RKC Waalwijk
Heracles Almelo
BAŞLAMADI 17:45
PSV Eindhoven
Emmen
BAŞLAMADI 17:45
Willem II
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
De Graafschap
BAŞLAMADI 13:15
NEC Nijmegen
Volendam
BAŞLAMADI 21:00
Go Ahead Eagles
İRLANDA PREMİER LİGİ
Finn Harps
BAŞLAMADI 19:00
Cork City
Dundalk
BAŞLAMADI 21:30
Shamrock Rovers
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
Motherwell
BAŞLAMADI 14:00
Rangers FC
Ross County
BAŞLAMADI 17:00
Aberdeen
Celtic
BAŞLAMADI 17:00
Hibernian
İSPANYA LA LİGA 2
Lugo
BAŞLAMADI 13:00
Almeria
Mallorca
BAŞLAMADI 17:00
Sabadell
Ponferradina
BAŞLAMADI 19:15
Rayo Vallecano
Real Oviedo
BAŞLAMADI 19:15
Espanyol
Tenerife
BAŞLAMADI 19:15
Mirandes
Leganes
BAŞLAMADI 21:30
FC Cartagena
İSVEÇ 1. LİGİ
Utsiktens BK
BAŞLAMADI 14:00
Lindome GIF
Brommapojkarna
BAŞLAMADI 14:00
Sollentuna FK
IFK Berga
BAŞLAMADI 15:00
Gefle
Lunds BK
BAŞLAMADI 15:00
Landskrona
Oskarshamns AIK
BAŞLAMADI 15:00
Eskilsminne
IFK Haninge
BAŞLAMADI 16:00
IFK Luleå
Skovde AIK
BAŞLAMADI 16:00
Linkoping
Nyköping
BAŞLAMADI 16:00
IK Frej
Assyriska Turabdin IK
BAŞLAMADI 16:00
Tvaakers IF
Sylvia
BAŞLAMADI 17:00
Team TG FF
Karlslund
BAŞLAMADI 17:00
Sandvikens IF
Täby
BAŞLAMADI 17:00
Karlstad
IFK Varnamo
BAŞLAMADI 18:00
Trollhattan
İSVEÇ 2. LİGİ
Carlstad United
BAŞLAMADI 16:00
Vanersborgs FK
Kristianstad
BAŞLAMADI 17:00
Asarums IF
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
Helsingborg
BAŞLAMADI 15:30
Östersund
Malmö
BAŞLAMADI 15:30
Hacken
Falkenberg
BAŞLAMADI 15:30
Hammarby
Djurgarden
BAŞLAMADI 18:30
Norrkoping
Elfsborg
BAŞLAMADI 18:30
Göteborg
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Sundsvall
BAŞLAMADI 15:30
Trelleborg
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
Chiasso
BAŞLAMADI 17:00
Grasshopper
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
Luzern
BAŞLAMADI 17:00
Lausanne
Vaduz
BAŞLAMADI 17:00
St. Gallen
Servette
BAŞLAMADI 17:00
Basel
İTALYA SERİE B LİGİ
Cremonese
BAŞLAMADI 16:00
Cittadella
Reggio Audace
BAŞLAMADI 22:00
Pisa
İTALYA SERİE C LİGİ
Catania
BAŞLAMADI 16:00
Paganese
Teramo
BAŞLAMADI 16:00
Palermo
Albinoleffe
BAŞLAMADI 16:00
Livorno
Carrarese
BAŞLAMADI 16:00
Pro Patria
Olbia
BAŞLAMADI 16:00
Pontedera
Piacenza
BAŞLAMADI 16:00
Grosseto
Pistoiese
BAŞLAMADI 16:00
Alessandria
FeralpiSalo
BAŞLAMADI 16:00
Arezzo
Gubbio
BAŞLAMADI 16:00
Modena
Padova
BAŞLAMADI 16:00
Imolese
Triestina
BAŞLAMADI 16:00
Matelica
Avellino
BAŞLAMADI 18:30
Turris
Juve Stabia
BAŞLAMADI 18:30
SS Monopoli 1966
Potenza
BAŞLAMADI 18:30
Catanzaro
Ternana
BAŞLAMADI 18:30
Viterbese Castrense
Virtus Francavilla
BAŞLAMADI 18:30
Bari
Fermana
BAŞLAMADI 18:30
Mantova
Perugia
BAŞLAMADI 18:30
Fano
Ravenna
BAŞLAMADI 18:30
Südtirol
Virtus Verona
BAŞLAMADI 18:30
Cesena
Lucchese
BAŞLAMADI 18:30
U.S. Pergolettese
Pro Vercelli
BAŞLAMADI 18:30
Novara
AC Renate
BAŞLAMADI 18:30
Como
İZLANDA PREMİER LİGİ
Akranes
BAŞLAMADI 17:00
Vikingur R.
KR Reykjavik
BAŞLAMADI 17:00
Fylkir
FH
BAŞLAMADI 17:00
Fjolnir
Grótta
BAŞLAMADI 19:15
KA Akureyri
HK Kopavogs
BAŞLAMADI 22:15
Stjarnan
Valur
BAŞLAMADI 22:15
Breidablik
JAPONYA J-1 LİGİ
Vegalta Sendai
BAŞLAMADI 07:00
Cerezo Osaka
Sagan Tosu
BAŞLAMADI 10:00
FC Tokyo
Kashima Antlers
BAŞLAMADI 11:00
Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima
BAŞLAMADI 12:00
Gamba Osaka
Shonan Bellmare
BAŞLAMADI 13:00
Kawasaki Frontale
Kashiwa Reysol
BAŞLAMADI 13:00
Yokohama Marinos
JAPONYA J-2 LİGİ
Montedio Yamagata
BAŞLAMADI 08:00
Jubilo Iwata
V Varen Nagasaki
BAŞLAMADI 08:00
Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy
BAŞLAMADI 10:00
Giravanz Kitakyushu
Mito Hollyhock
BAŞLAMADI 10:00
Thespakusatsu Gunma
Tochigi SC
BAŞLAMADI 12:00
Machida Zelvia
FC Ryukyu
BAŞLAMADI 12:30
JEF United Ichihara
Renofa Yamaguchi
BAŞLAMADI 13:00
Fagiano Okayama
JAPONYA J-3 LİGİ
Kamatamare Sanuki
BAŞLAMADI 07:00
Vanraure Hachinohe
Yokohama Sports
BAŞLAMADI 07:00
Cerezo Osaka II
Sagamihara
BAŞLAMADI 07:00
Kataller Toyama
FC Gifu
BAŞLAMADI 08:00
Azul Claro Numazu
Gamba Osaka II
BAŞLAMADI 08:00
Roasso Kumamoto
Fujieda MYFC
BAŞLAMADI 09:00
Grulla Morioka
Imabari
BAŞLAMADI 09:00
Gainare Tottori
Kagoshima United
BAŞLAMADI 12:00
Parceiro Nagano
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
Okzhetpes Kokshetau
BAŞLAMADI 13:00
Kairat Almaty
FC Astana
BAŞLAMADI 15:15
Zhetysu Taldykorgan
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Envigado
71' 1 - 0
Junior
Deportes Tolima
BAŞLAMADI 04:10
America de Cali
Chico
BAŞLAMADI 22:00
Cúcuta
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
Guadalupe FC
MS 4 - 1
Municipal Perez Zeledon
LD Alajuelense
BAŞLAMADI 05:00
Club Sport Herediano
LETONYA VİRSLİGA
Jelgava
BAŞLAMADI 14:00
BFC Daugavpils
Ventspils
BAŞLAMADI 15:00
Tukums 2000
Spartaks Jurmala
BAŞLAMADI 16:00
Riga FC
Valmiera
BAŞLAMADI 17:00
Rigas FS
LİTVANYA A LYGA
Banga Gargzdai
BAŞLAMADI 15:00
Kauno Zalgiris
Zalgiris Vilnius
BAŞLAMADI 17:00
Panevezys
Suduva
BAŞLAMADI 19:00
FK Riteriai
MACARİSTAN 1. LİGİ
Kisvarda FC
BAŞLAMADI 16:45
MOL Fehervar FC
Budapeşte Honved
BAŞLAMADI 19:00
Ujpest
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
CD Guadalajara
MS 2 - 1
Mazatlan FC
UNAM Pumas
32' 0 - 1
Necaxa
Monterrey
BAŞLAMADI 05:06
Tigres
MISIR 1.LİGİ
El Zamalek
BAŞLAMADI 21:00
El Gouna
NORVEÇ 2. LİGİ
Kvik Halden
BAŞLAMADI 15:00
Brattvag
Skeid
BAŞLAMADI 17:00
Senja
Fredrikstad
BAŞLAMADI 17:30
Tromsdalen
NORVEÇ ELİTESERİEN
Kristiansund BK
BAŞLAMADI 19:00
Brann
Stabaek
BAŞLAMADI 19:00
Start
Mjondalen
BAŞLAMADI 19:00
Viking
Aalesund
BAŞLAMADI 19:00
Rosenborg
Haugesund
BAŞLAMADI 19:00
Odds BK
Bodo Glimt
BAŞLAMADI 21:30
Valerenga
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
Cerro Porteno
İY 1 - 0
River Plate
Sol de America
İY 0 - 3
Olimpia
Libertad
İY 1 - 0
Sportivo San Lorenzo
PERU PRİMERA - APERTURA
Sporting Cristal
74' 2 - 1
Ayacucho FC
POLONYA 1. LİGİ
LKS Lodz
BAŞLAMADI 13:40
Sandecja Nowy Sacz
Puszcza Niepolomice
BAŞLAMADI 17:00
Chrobry Glogow
POLONYA EKSTRAKLASA
Lech Poznan
BAŞLAMADI ERT
Pogon Szczecin
Legia Varşova
BAŞLAMADI 18:30
Slask Wroclaw
PORTEKİZ 2. LİGİ
Mafra
BAŞLAMADI 13:15
Benfica B
Arouca
BAŞLAMADI 17:30
Academico de Viseu
Casa Pia
BAŞLAMADI 17:30
Vizela
FC Porto B
BAŞLAMADI 19:00
Penafiel
Chaves
BAŞLAMADI 20:00
Cova Piedade
Vilafranquense
BAŞLAMADI 20:00
Oliveirense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
Farense
BAŞLAMADI 17:30
Nacional Madeira
Gil Vicente
BAŞLAMADI 18:00
Portimonense
Pacos Ferreira
BAŞLAMADI 20:30
Sporting Lizbon
Rio Ave
BAŞLAMADI 23:00
Vitoria Guimaraes
ROMANYA LİGA 1
CFR Cluj
BAŞLAMADI 19:00
Chindia Targoviste
CSM Politehnica Iasi
BAŞLAMADI 21:45
Steaua Bükreş
RUSYA 1. LİGİ
Yenisey Krasnoyarsk
BAŞLAMADI 13:00
Krasnodar-2
Irtysh Omsk
BAŞLAMADI 14:00
Fakel
Spartak Moskova II
BAŞLAMADI 14:00
SKA-Khabarovsk
Chertanovo
BAŞLAMADI 15:00
Torpedo Moskova
FK Orenburg
BAŞLAMADI 16:00
Baltika
FC Nizhny Novgorod
BAŞLAMADI 16:00
Akron Togliatti
Dinamo Bryansk
BAŞLAMADI 17:00
Volgar Astrakhan
Alaniya Vladikavkaz
BAŞLAMADI 17:00
Tekstilshchik
Neftekhimik
BAŞLAMADI 18:00
Krylya Sovietov
FK Chayka
BAŞLAMADI 18:00
Veles Moskova
RUSYA PREMİER LİGİ
Arsenal Tula
BAŞLAMADI 14:00
Rostov
FK Akhmat Grozny
BAŞLAMADI 16:30
Ural S.O
CSKA Moskova
BAŞLAMADI 19:00
Lokomotiv Moskova
Rotor Volgograd
BAŞLAMADI 19:00
Rubin Kazan
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Audax Italiano
MS 0 - 0
Curico Unido
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
FK Indija
BAŞLAMADI 17:00
Vojvodina
Proleter Novi Sad
BAŞLAMADI 17:00
Novi Pazar
Napredak
BAŞLAMADI 17:00
Metalac
Partizan Belgrad
BAŞLAMADI 19:30
OFK Backa
SLOVAKYA 2. LİGİ
Mfk Petrzalka
BAŞLAMADI 11:30
FC Samorin
Slovan Bratislava II
BAŞLAMADI 11:30
Partizan Bardejov
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
Dunajska Streda
BAŞLAMADI 19:00
Trencin
SLOVENYA 1. LİGİ
NK CM Celje
BAŞLAMADI 16:45
Bravo
Koper
BAŞLAMADI 19:00
Mura
Olimpija Ljubljana
BAŞLAMADI 21:15
Domzale
UKRAYNA PREMİER LİGİ
FC Lviv
BAŞLAMADI 14:00
Zorya Luhansk
Shakhtar Donetsk
BAŞLAMADI 17:00
Olimpik Donetsk
Desna
BAŞLAMADI 19:30
FC Rukh Vynnyky
Kolos Kovalivka
BAŞLAMADI 19:30
Inhulets
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
Aris
BAŞLAMADI 16:00
Pas Giannina
Ofi Crete
BAŞLAMADI 18:00
Atromitos

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL