TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 226.452
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 14.497
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 278
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 22.253
Dünya

Kanada’daki rehine olayının ‘sahte ihbar’ olduğu ortaya çıktı

Kanada’daki rehine olayının ‘sahte ihbar’ olduğu ortaya çıktı Kanada’daki rehine krizinin ‘sahte ihbar’ olduğu ortaya çıktı – Dünya Haberleri Kanada‘nın Montreal bölgesinde, bilgisayar oyunu firması Ubisoft’un genel merkezine büyük bir..

Kanada’daki rehine olayının ‘sahte ihbar’ olduğu ortaya çıktı

Kanada’daki rehine olayının ‘sahte ihbar’ olduğu ortaya çıktı

Kanada‘nın Montreal bölgesinde, bilgisayar oyunu firması Ubisoft’un genel merkezine büyük bir polis operasyonu ile sonuçlanan ihbarın sahte olduğu ortaya çıktı.

Montreal’in Mile End bölgesinde bilgisayar oyunu üreticisi şirketin merkez binasında polis tarafından yapılan geniş çaplı operasyonun, 911 acil yardım hattına gelen sahte bir ihbar sonucu gerçekleştiği belirtildi.

Montreal polisi tarafından yapılan açıklamada, baskının ”sahte ihbar” üzerine yapıldığı doğrulandı.

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLMİŞTİ

Yaklaşık iki saat önce, St-Laurent Bulvarı’ndaki teknoloji şirketinin binası önünde çok sayıda polis memuru ağır silahlarla konuşlanmış, muhtemel yaralanmalar için olay yerine ambulanslar çağrılmıştı.

CBC-Kanada televizyonu sıcak gelişmeyi, ”St-Laurent Bulvarı üzerindeki Ubisoft binalarından birinde büyük bir operasyon sürüyor, polis herhangi bir yaralanma veya tehdit tespit edilmediğini açıkladı.” ifadeleriyle duyurmuştu.

Sosyal medyada, binanın çatısında endişe ile bekleyen çok sayıda kişinin polis tarafından gözaltına alındığını gösteren görüntüler yer almıştı. (AA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL