21 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 156.642
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 141
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.019
Güncel

Mercedes-Benz Türk önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı

Mercedes-Benz TürkDünya standartlarında çalışmalara imza atan Mercedes-Benz Türk kamyon fabrikası, üretim bandı adetlerinde yeni bir barajı aştı. Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası, 285.000’inci kamyonunu üretim bandından indirerek sahibine teslim ediyor. Mercedes-Benz’in tüm dünyadaki 3 kamyon fabrikasından biri olan Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’nın 285.000’inci kamyonu, Mercedes-Benz çekici ailesinin en donanımlı araçlarından Actros 1851 LS 4×2. Kurulduğu günden bu yana yatırımlarıyla kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam eden fabrika, bugün gelinen noktada Daimler AG’nin en önemli kamyon üretim üslerinden biri konumunda ve dünya standartlarında üretim yapıyor. Mercedes-Benz Türk 2022 hedeflerine adım adım ilerliyor Türkiye’deki her 10 kamyondan 7’sini üreten fabrika; üretim istihdam, AR-GE faaliyetleri ve ihracatı ile Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamayı sürdürüyor. Yüksek standartlar ve kalitede üretim yapan fabrika, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avusturya, Macaristan, Slovakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan gibi Avrupa ülkelerine kamyon ihraç ediyor. Türkiye’den ihraç edilen her 10 kamyondan 8’ini […]

Mercedes-Benz Türk önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı yazısı ilk olarak Teknoloji haberleri – LOG üzerinde yayınlandı.

Mercedes-Benz Türk önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı

Mercedes-Benz Türk önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı

Mercedes-Benz Türk önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı

Dünya standartlarında çalışmalara imza atan Mercedes-Benz Türk kamyon fabrikası, üretim bandı adetlerinde yeni bir barajı aştı.

Mercedes-Benz Türk

Dünya standartlarında çalışmalara imza atan Mercedes-Benz Türk kamyon fabrikası, üretim bandı adetlerinde yeni bir barajı aştı.

Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası, 285.000’inci kamyonunu üretim bandından indirerek sahibine teslim ediyor. Mercedes-Benz’in tüm dünyadaki 3 kamyon fabrikasından biri olan Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’nın 285.000’inci kamyonu, Mercedes-Benz çekici ailesinin en donanımlı araçlarından Actros 1851 LS 4×2. Kurulduğu günden bu yana yatırımlarıyla kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam eden fabrika, bugün gelinen noktada Daimler AG’nin en önemli kamyon üretim üslerinden biri konumunda ve dünya standartlarında üretim yapıyor. Mercedes-Benz Türk 2022 hedeflerine adım adım ilerliyor Türkiye’deki her 10 kamyondan 7’sini üreten fabrika; üretim istihdam, AR-GE faaliyetleri ve ihracatı ile Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamayı sürdürüyor. Yüksek standartlar ve kalitede üretim yapan fabrika, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avusturya, Macaristan, Slovakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan gibi Avrupa ülkelerine kamyon ihraç ediyor. Türkiye’den ihraç edilen her 10 kamyondan 8’ini […]

 

Mercedes-Benz Türk 2022 hedeflerine adım adım ilerliyor

Türkiye’deki her 10 kamyondan 7’sini üreten fabrika; üretim istihdam, AR-GE faaliyetleri ve ihracatı ile Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamayı sürdürüyor. Yüksek standartlar ve kalitede üretim yapan fabrika, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avusturya, Macaristan, Slovakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan gibi Avrupa ülkelerine kamyon ihraç ediyor. Türkiye’den ihraç edilen her 10 kamyondan 8’ini karşılayan Mercedes-Benz Türk Aksaray Fabrikası’nın kamyon ihracatı kurulduğu 1986 yılından bu yana 74.000 adedi aştı. Süreçle ilgili açıklamalarda bulunan Kamyon Üretimden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Dr. Andreas Bachhofer; “34 yıllık fabrika tarihimizde emeği olan tüm çalışanlarımızı tebrik ediyoruz. Türkiye’deki köklü geçmişimiz ve Aksaray’daki 34 yıllık deneyimimizin ürünü olan 285.000’inci kamyonumuzu banttan indirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2022’de ulaşmayı hedeflediğimiz 300.000’inci kamyon üretimine emin adımlarla ilerliyoruz. Günümüzde Mercedes-Benz’in tüm dünyadaki 3 kamyon fabrikasından 1’i olan Aksaray Kamyon Fabrikamız gerçekleştirdiği yüksek nitelikli ve katma değerli sanayi üretimiyle bölge ve ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. 34 yıllık fabrika tarihimizde emeği olan ve bugün bu başarıyı devam ettiren tüm çalışanlarımızı en içten dileklerimle tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Detaylı bilgi için

http://www.log.com.tr/yasal-uyari-ve-kullanim-sartlari

 YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL