TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 246.648
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 19.761
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.108
Bayram Güvercin

MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCI ÖZER TOKAT’I ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCI ÖZER TOKAT’I ZİYARET ETTİ Fatih YILMAZ/ (DHA) – Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer bir dizi ziyaretler için Tokat’ta geldi. Bakan Yardımcı Özer, Tokat Valisi Ozan..

MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCI ÖZER TOKAT’I ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCI ÖZER TOKAT’I ZİYARET ETTİ
Fatih YILMAZ/ (DHA) – Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer bir dizi ziyaretler için Tokat’ta geldi. Bakan Yardımcı Özer, Tokat Valisi Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kentte yapılan yatırımlarda incelemede bulundu.
2021 yılında yapımına başlanan Özel Eğitim Kampüsü’nde incelemede bulunan Bakan Yardımcısı Özer, Burası, hafif, orta ve ağır her türlü engelli çocuklarımız için hem özel eğitim meslek hem özel eğitim uygulama okulu. Bu anlamda Türkiye’deki tek kampüs olacak burası. Onun için çok kıymetli. Buradaki bir çocuk için devlet her türlü hizmetini seferber ediyor. Tokat için de önemli bir hizmet olacak bu kampüs. Bu kampüsümüzde engelli çocuklarımız, başka bir şehre başka bir ilçeye gitmeden her türlü hizmeti alabilecek” dedi.
Engelli bireylerin hayatını ve yaşamını kolaylaştırmak için çalıştıklarını ve bu anlamda büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Ozan Balcı ise, “Kampüsümüzde işitme, görme ve diğer engelli gruplarından öğrencilerimiz; anaokulundan, ilkokul, ortaokul ve liseye kadar eğitim alacak. Engellilerin hayatını ve yaşamını kolaylaştırmak için çalışıyor, problemlerini anlıyoruz, hayatlarını, kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL