TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 246.648
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 19.761
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.108
Bayram Güvercin

SANATÇI ŞÜKRÜ AYDIN TABURCU OLUYOR

SANATÇI ŞÜKRÜ AYDIN TABURCU OLUYOR TOKATGÜNDEM- Tokat, Reşadiyeli Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçısı Şükrü Aydın, kurona virüsten dolayı iki aydır yattığı yoğun bakımdan hastanenin normal servisine alındı. Usta sanatçının bugün..

SANATÇI ŞÜKRÜ AYDIN TABURCU OLUYOR
TOKATGÜNDEM- Tokat, Reşadiyeli Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçısı Şükrü Aydın, kurona virüsten dolayı iki aydır yattığı yoğun bakımdan hastanenin normal servisine alındı. Usta sanatçının bugün evine taburcu olacak müjdesini gazetemize oğlu Serdar Aydın verdi.
Yaklaşık iki ay önce, korona virüse yakalanan usta sanatçı Şükrü Aydın, durumunun ağırlaşması üzere evinden Bahçelievler’de bulunan bir hastaneye kaldırıldı. Burada sanatçının durumu daha da kötüleşince yoğun bakıma alındı. Yoğun bakımda durumu değişmeyen Aydın’ı doktorları buradan Esenyurt’ta bulunan özel bir hastaneye ambulans ile sevk etti. Aydın burada da yoğun bakımda 15 gün kaldı. Korona virüsün burada pozitiften negatife dönmesi üzerine Aydın’ı doktorları normal servise aldı.
Son bir haftadır normal serviste durumu iyiye giden sanatçı Aydın’ın oğlu Serdar ziyarete gelen Tokat Gündem gazetesi ailesinden Bayram Güvercin ve Zekeriya Yılmaz’a yaptığı açıklamada, çok şükür Allah’ım bizim ve sevenlerinin dualarını kabul etti diyen Serdar Aydın babam yarın taburcu oluyor bu süreçte arayan soran dua eden herkese Aydın ailesi olarak teşekkür ederiz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL