TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 135.291
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.837
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 68
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.892
Ali Yazan Güncel

Vali Sonel, “Herkesin Aşını Yaptırmasını İstiyoruz”

Vali Sonel, “Herkesin Aşını Yaptırmasını İstiyoruz” Her hafta Pazartesi günleri Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında yapılan Covid-19 Pandemisi Değerlendirme Toplantısı, bugün de gerçekleştirildi. Valilik Toplantı Salonunda, Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında yapılan..

Vali Sonel, “Herkesin Aşını Yaptırmasını İstiyoruz”

Vali Sonel, “Herkesin Aşını Yaptırmasını İstiyoruz”

Her hafta Pazartesi günleri Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında yapılan Covid-19 Pandemisi Değerlendirme Toplantısı, bugün de gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonunda, Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında yapılan ve İlçe Kaymakamlarının video konferans yoluyla katıldığı Covid-19 Pandemisi Değerlendirme Toplantısına, Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ve İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri katıldı.
Koronavirüs (Covid-19) Pandemisinin başlangıcından bugüne kadar Ordu’da yapılan testler ve sonuçları, vaka durumları, tedavi süreçleri, filyasyon ve aşılama çalışmalarının değerlendirdiği toplantıda, İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Fatih Aydın tarafından bir sunum yapılarak, Ordu’nun Koronavirüs tablosuna ilişkin detaylı bilgilendirme yapıldı.
Yapılan bilgilendirmeyi dikkatlice dinleyen Vali Tuncay Sonel, Covid-19 salgını ile mücadelede etkin bir denetim görevi yürütüldüğünü ifade eden Vali Tuncay Sonel, salgının yeniden bir artış trendine girmemesi için herkese görev ve sorumluluk düştüğünü söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL