TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 109.639
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.424
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 66
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.511
Genel Ordu İli Haberleri Yazarlar

Yazan Oğlunun doğum gününü kutladı

İş insanı Bayram Yazan oğlu Benhur Yazan’ın doğum günü için birlikte çektirdikleri özel bir fotoğrafı Sosyal Paylaşım sitesi hesabından paylaştı. Evlat 21 oldu Allah sağlık sıhhat versin inşallah.notuyla paylaştığı fotoğrafa..

Yazan Oğlunun doğum gününü kutladı

İş insanı Bayram Yazan oğlu Benhur Yazan’ın doğum günü için birlikte çektirdikleri özel bir fotoğrafı Sosyal Paylaşım sitesi hesabından paylaştı.


Evlat 21 oldu Allah sağlık sıhhat versin inşallah.notuyla paylaştığı fotoğrafa çok sayıda arkadaşları iş insanı gibi isimler de yorum yazdı. İş insanı Bayram Yazan, Oğlunun 21 yılına girmenin sevincini evinde ailece kutladı. İyi ki doğdun” dilekleri eşliğinde pastadaki mumları üfleyen Benhur Yazan, duygusal anlar yaşadı.
Mutluluğu yüzüne yansıyan Yazan, kendisi için hazırlanan pastayı kesip kardeşlerine Babasına Annesine ikram etti. İş insanı Bayram Yazan,Pandemi dolasıyla biraz burukta olsa Oğlumun 21’ci yaş gününü aile içerisinde kutladık. Sosyal medya hesabım da yorum yapan beğeni bırakan ve arayan tüm arkadaşlarıma dostlarıma selamını ve sevgilerimi iletiyorum.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL