Güncel

Zeynep Avcı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Zeynep Avcı ailesi

Beatztanbul orkestrasıyla yaptığı çalışmalarla tanınan Zeynep avcı Almanya’nın O Ses ayrışmasına damga vurdu. Zeynep Avcı, Tan Taşçı’ya ait Yalan şarkısıyla sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Peki Zeynep Avcı kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? İşte Zeynep Avcı hakkında merak edilenler…

Zeynep Avcı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Zeynep Avcı ailesi

Zeynep Avcı, O Ses Türkiye’nin Almanya’daki versiyonuna damga vurdu. O Ses Türkiye’nin Almanya’daki versiyonu Voice of Germany yarışmasına katılan Zeynep Avcı, Tan Taşçı’ya ait Yalan şarkısıyla sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Peki, sosyal medyanın konuştuğu Zeynep Avcı kimdir?

Ailesi 1970’li yıllarda Almanya’ya gelen Zeynep Avcı, Berlin’de büyüdü. Birçok etkinlikte ve mekânda konserler verdi. 20 yıldır sahnelerde olan Berlinli Zeynep Avcı, Beatztanbul adlı orkestrasıyla tanınıyor.

Hem Almanca hem de Türkçe’ye çok iyi hakim olan Zeynep, ailesinin Türk kültürünü unutmaması sayesinde bunu başardığını dile getiriyor.

İki çocuk annesi Zeynep Avcı, yarışmaya katılmadan önce “Türkiye’de yaşamamamıza rağmen, köklerimize çok bağlıyız. Bu kültürü aile içerisinde de devam ettirmeye çalışıyoruz. İnsanların yabancı dildeki bir şarkıyı, o dili bilmeseler bile hissetmelerinin mümkün olduğunu ispat etmek istiyorum. Ve bunun zamanının geldiğini düşünüyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Bir önceki yazımız olan Afyon'da feci kaza! Öğrenci servisi ormanlık alana uçtu ikiye ayrıldı: Ölü ve yaralılar var başlıklı makalemizde afyon ve kaza hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

160x600-reklam.jpg
160x600-reklam.jpg

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL